| - | NUTRUNNER - 90° |
| Soket Karesi (inch) | 3/8" |
| Boşta Devir (rpm) | 250 RPM |
| Hortum Çapı (mm) | 8 mm |
| Hava Girişi (inch) | 1/4" |
| Hava Tüketimi ( Lt/ Dk) | 650 lt/dk |
| Çalışma Basıncı (bar) | 6,3 bar |
| Tork Aralığı(Nm) | 5-40 Nm |
| Ağırlık (kg) | 1,75 kg |
Kurumsal siparişleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede Satış Mühendislerimiz sizinle iletişime geçecektir.