| - | TORNAVİDA DIRECT DRIVE |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 183 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 9 Nm |
| Boşta Devir | 2.600 RPM |
| Hava Tüketimi | 270 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.1 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
Kurumsal siparişleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede Satış Mühendislerimiz sizinle iletişime geçecektir.