| - | İKİZ ÇEKİÇ |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 230 mm |
| Civata Çapı | 36 mm |
| Soket Karesi | 3/4" |
| Max. Tork | 1.646 Nm |
| Boşta Devir | 4.500 RPM |
| Hava Tüketimi | 215 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 11 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 6.00 kg |
Kurumsal siparişleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede Satış Mühendislerimiz sizinle iletişime geçecektir.