| - | 3/8" CIRCIR MOTORU |
| Koli Adedi | 20 adet |
| Uzunluk | 210 mm |
| Civata Çapı | 12 mm |
| Soket Karesi | 3/8" |
| Max. Tork | 68 Nm |
| Boşta Devir | 160 RPM |
| Hava Tüketimi | 85 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 8 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.25 kg |
Kurumsal siparişleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede Satış Mühendislerimiz sizinle iletişime geçecektir.