| - | SAC KESME |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 290 mm |
| Boşta Devir | 2.600 RPM |
| Hava Tüketimi | 113 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.15 kg |
Kurumsal siparişleriniz için aşağıdaki formu eksiksiz olarak doldurun. En kısa sürede Satış Mühendislerimiz sizinle iletişime geçecektir.