| - | TORNAVİDA |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 230 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 4-8 Nm |
| Boşta Devir | 1.800 RPM |
| Hava Tüketimi | 170 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.16 kg |
| Vida Çapı | 6 mm |
For your corporate orders, fill out the form below completely. Our Sales Engineers will contact you as soon as possible.