| - | DIŞTAN TORKLU TORNAVİDA |
| Koli Adedi | 8 adet |
| Uzunluk | 180 mm |
| Soket Karesi | 1/4" |
| Max. Tork | 0.2-1.5 Nm |
| Boşta Devir | 2.200 RPM |
| Hava Tüketimi | 280 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 1/4" |
| Hortum Çapı | 10 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 0.43 kg |
| Vida Çapı | 2.2-4.2 mm |
For your corporate orders, fill out the form below completely. Our Sales Engineers will contact you as soon as possible.