| - | ENDÜSTRİYEL TORNAVİDA |
| Soket Karesi (inch) | 1/4" |
| Boşta Devir (rpm) | 700 RPM |
| Hortum Çapı (mm) | 6,50 mm |
| Hava Girişi (inch) | 1/4" |
| Hava Tüketimi ( Lt/ Dk) | 500 lt/dk |
| Ses Şiddeti (dB) | 70 Db (A) |
| Çalışma Basıncı (bar) | 6,3 bar |
| Tork Aralığı(Nm) | 3,5-8 Nm |
For your corporate orders, fill out the form below completely. Our Sales Engineers will contact you as soon as possible.