| - | KILAVUZ ÇEKME |
| Koli Adedi | 4 adet |
| Uzunluk | 195 mm |
| Max. Tork | 50 Nm |
| Boşta Devir | 300 RPM |
| Hava Tüketimi | 220 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 3 kg |
| Pens Çapı | 3-12 mm |
For your corporate orders, fill out the form below completely. Our Sales Engineers will contact you as soon as possible.