| - | KILAVUZ ÇEKME |
| Koli Adedi | 10 adet |
| Uzunluk | 166 mm |
| Max. Tork | 20 Nm |
| Boşta Devir | 500 RPM |
| Hava Tüketimi | 150 lt/dk |
| Hava Giriş Nipeli | 3/8" |
| Hortum Çapı | 13 mm |
| Çalışma Basıncı | 6.3-8 atü |
| Ağırlık | 1.80 kg |
| Pens Çapı | 3-8 mm |
| Motor | 3-8 mm |
For your corporate orders, fill out the form below completely. Our Sales Engineers will contact you as soon as possible.